szkolenia bhp w katowicach, opinie

szkolenia bhp w katowicach, opinie

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, bo mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, ale nie wiem gdzie tego szukać?

Facio

Posty: 4

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

tyczner,

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, iż wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

pawelek75

Posty: 20

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście później to jest niebezpieczne dla pracowników, lecz ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Facio

Posty: 23

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niesłychanie nudno, bowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

Yuri20

Posty: 7

 
Dokładnie, trzeba dbać o własne stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bowiem nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są planowane w jakimś celu, wobec tego trzeba słuchać i to naprawdę niesłychanie uważnie.

WacDEC

Posty: 5