salon urody kraków, proszę o pomoc

salon urody kraków, proszę o pomoc

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak wiele, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Julian

Posty: 8

 
Niezmiernie istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje gwarantuje Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Sarenka

Posty: 21

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę sporo złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

bruklin187

Posty: 8

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być fachowy, żeby był efekt.

alibali

Posty: 11

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

mew soncz7777

Posty: 12

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają dzisiejsze zabiegi i super kosmetologów.

tigra32

Posty: 12

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

zachy

Posty: 26