seriale dostępne online, co znacie ?

seriale dostępne online, co znacie ?

Możecie mi polecić fajne i ciekawe seriale online w znane serwisy? Najlepiej jakby były to seriale zagraniczne z kategorii romans. Zależy mi na darmowym serwisie, który nie wymaga rejestracji.

Robuś

Posty: 2

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Julian

Posty: 8

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Niemniej jednak może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

bajubaju

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Zazwyczaj znane serwisy wymagają nabycie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie wymagają takiego starania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Kruk

Posty: 27

 
Powiem wam, że na ogół filmy online sławne serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, natomiast jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Boss

Posty: 16

 
Wiele stron oferuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

dostacTP

Posty: 22

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednakże za premiery kinowe trzeba niestety płacić olbrzymie pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Krakus

Posty: 16

 
Film online znany serwis możesz oglądać na dużo portalach, jednakże najczęściej są one płatne. W wielu przypadkach trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Joe

Posty: 14

 
Musisz przejrzeć trochę stron internetowych, aby znaleźć darmowy serwis z serialami dostępnymi online. Jeśli już znajdziesz będziesz mogła oglądać seriale w każdej wolnej chwili.

tigra32

Posty: 8

 
Dużo stron proponuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

wrona

Posty: 8