Polecenie wyjazdu służbowego, jakiś program??

Polecenie wyjazdu służbowego, jakiś program??

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w własnej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które posiadały już styczność z takim rozwiązaniem.

mniszek

Posty: 12

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Trener

Posty: 14

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, natomiast potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

21gregorek

Posty: 19

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę znakomite programy.

Mniszek

Posty: 12

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Mr Boks

Posty: 15

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

yarpen2

Posty: 21

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Specjalista

Posty: 25

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to znakomite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

jarostt

Posty: 13