czyszczenie dywanów Chojnice, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Chojnice, polecicie firmę?

Witam. Szukam sprawdzonych usług prania dywanów w Chojnicach. Jeśli możecie polecić jakąś pralnię, napiszcie. Dziękuję.

Boss

Posty: 3

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezwykle idealne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niezwykle długo i wtedy wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

wieszdo87

Posty: 3

 
Zapoznaj się z tymi usługami czyszczenia dywanów w Człuchowie http://www.pralniadywanow.eu. Są mega skuteczną pralnią, a w dodatku niedrogą. Na każde święta oddajemy wykładziny i dywany i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektu.

WacDEC

Posty: 6

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, ale jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

opanik44

Posty: 16

 
U nas dywany są zawsze schludne i faktycznie bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

narcyzek

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, jaka rzeczywiście jest efektywna. Zabezpieczyli później dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezmiernie zanieczyszczeń.

warter88

Posty: 16

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, natomiast też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak dobre pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

maniek

Posty: 7

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, lecz jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która proponuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

czartoryski

Posty: 6

 
Pranie dywanów to kapitalna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam sięgnąć, bo faktycznie należałoby mieć czysto w domu.

eloop

Posty: 25

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, iż oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze mnóstwo :)

jesika

Posty: 10