cena garażu blaszanego Węgry, poszukuję

cena garażu blaszanego Węgry, poszukuję

Mam trochę takie nietypowe pytanie. Czy znacie firmę, która na Węgry przewozi blaszane garaże? Chodzi mi o jakiś profesjonalistów.

Krzyś23

Posty: 1

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak bardzo krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale naprawdę warto było te pieniądze wydać.

bruklin187

Posty: 11

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Mr Frog

Posty: 7

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Nikiiii

Posty: 12

 
Korzystałem z oferty na blaszane garaże w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/ i jestem bardzo zadowolony. Mają najlepsze ceny i bardzo szybko organizują cały potrzebny transport elementów garaży.

Gruamer

Posty: 3

 
Wiem, iż w Polsce takich firm jest bardzo dużo, natomiast czy obsługują również różne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, iż jeżeli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Propozycji najlepiej szukać sobie poprzez Internet.

ukrwios

Posty: 23

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Ciapek

Posty: 10

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go bardzo szybko. Cena była bardzo atrakcyjna. Na Węgrzech nie mogłem odszukać żadnej firmy, jaka by mi przygotowała bardzo dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wówczas problemów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

daruu

Posty: 20

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, albowiem jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, albowiem wtedy doliczany jest do tego transport.

AGDDDy1

Posty: 8

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, iż nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni niezwykle prędko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Marioleczka

Posty: 5