projektowanie opakowań, szukam !

projektowanie opakowań, szukam !

Chciałbym zacząć promować swoją firmę. Potrzebuje mi materiały reklamowe z Lubina od firmy, która to stworzy. Mogą to być długopisy i takie tam.

Robuś

Posty: 2

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

gruszk56

Posty: 10

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Karwan

Posty: 7

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

zasscier76

Posty: 22

 
Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Istotne będzie to, czym się zajmują i jaką mają wizję naszej firmy. Reklama jest niezmiernie konieczna, bo w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

Franuś

Posty: 10

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem niesłychanie zadowolony. Oni niesłychanie dobrze się na wszystkim znają.

jesika

Posty: 7

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze bardziej skuteczna. Faktycznie to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać bardzo oryginalne materiały reklamowe, dlatego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

Dzidzia

Posty: 5

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, lecz trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, że bez kłopotów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

humer56

Posty: 11

 
Dużo osób myśli, iż bez reklamy da się dzisiaj zaistnieć. Niestety, natomiast ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, jakie się promują mają o wiele większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

mazi1991

Posty: 5

 
Według mnie niesłychanie konieczna jest identyfikacja firmy, bo w przeciwnym razie nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i dużo innych. Bez tego klient nie wie, iż istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

wrona

Posty: 8